Domů / ZIMA JE TU!

Vánoční balíček MOTUL


Žádné hodnocení. Kód: 4720000005489
Dostupnost: Skladem
699,00 Kč
(699,00 Kč/ks)
 
Koupit na splátky
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.Vánoční balíček MOTUL

Vánoční balíček pečujících přípravků od firmy Motul obsahuje:

Motul C2 Chain Lube 100 ml

Nelepivé, krémové mazivo ve formě spreje v kompaktní tlakové nádobce o objemu 100 ml. Vhodné pro ošetřování řetězů silničních motocyklů, čtyřkolek a motokár. Dále sprej chrání řetěz před vlhkostí, korozí i solí a prodlužuje jeho životnost. Zároveň poskytuje dostatečně nízký odpor pro přenos co nejvyššího výkonu. Je vhodný pro O-Ring, X-Ring i Z-Ring články řetězů. Před aplikací je vhodné řetěz vyčistit přípravkem Motul Chain Clean.

Motul M4 Hands Clean 100 ml

Účinný čistič na ruce bez použití vody. Neagresivní krém, který výborně rozpouští mastnotu, olej i jiné přilnuté nečistoty. Je dermatologicky testovaný a nevysušuje pokožku. Navíc, jeho praktické a nehořlavé balení umožňuje bezpečné skladování pod sedadlem motocyklu.

Motul M1 Helmet & Visor Cleaner 250 ml

Přípravek pro čištění vnějšku přilby a hledí bez zanechání stop.
Odstraňuje hmyz. Neutrální, neagresivní a nekorozivní složení efektivně odstraňující mastnou nebo suchou špínu bez poškození povrchu přilby. Vhodný pro všechny přilby a všechny druhy hledí.

Motul E10 Shine & Go Spray 400 ml

Motul Shine & Go je přípravek k ošetření plastů motocyklů a skútrů. Jednoduše ošetřuje a oživuje barvy plastových povrchů motocyklu, kapotáže, lakovaných dílů, blatníků i zpětných zrcátek. Zanechává dlouhodobý nelepivý ochranný film který chrání povrch před prachem, špínou i hmyzem. Nezanechává žádné skvrny a je vhodný i na gumové části. Včasné použití Vám velmi usnadňí následné mytí motocyklu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.